Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Jaskulin

Jaskulin, dolnośląskie

  • 1 399 000 zł
  • 266,40 m²
  • 5 251,50 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Lendzion

Skontaktuj się

Dom Jaskulin

Jaskulin, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 399 000 zł

266,40 m²

5 251,50 zł/m²

Dom Jaskulin

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 399 000 zł 266,40 m² 5 251,50 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
1 688 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2014

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

1 688 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2014

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 399 000 zł (5 251,50 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: inna
  • Charakterystyka domu 266,40 m², 6 pokoi
  • Budynek: rok budowy: 2014
  •   materiał budowy: cegła
  • Działka: 1 688 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-9/16097/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości Siodłkowice, zaledwie kilka minut jazdy od Świebodzic. Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie zarówno dla rodzin, jak i osób poszukujących przestrzeni pod działalność biurową. Łączy w sobie funkcjonalność, wysoką jakość wykończenia oraz doskonałą lokalizację.
Najważniejsze atuty:
Powierzchnia użytkowa: 266,4 m²
(...)

Agent

Joanna Lendzion

608 371...

608 371 078

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Lendzion

608 371...

608 371 078

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Lendzion

Zostaw telefon, oddzwonimy